Jak wybrać najlepszy monitoring?

Patryk. Specjalista ds. Monitoringu pojazdów

Poszukiwania usługi

Poszukujesz monitoringu pojazdów dla firmy, jednak nie wiesz na co najpierw zwrócić uwagę? W mojej pracy spotkałem się już z podobnymi problemami...

Gdy obserwuję, o co pytają klienci, czasem zastanawiam się dlaczego akurat te właśnie informacje ich zainteresowały? Niejednokrotnie jedyna wiadomość jaką otrzymałem od potencjalnego Pana Roberta dotyczyła kwestii tego, czy Pugo posiada możliwość ustawiania przypomnień. Odpowiadałem twierdząco. Jednak gdy starałem się dowiedzieć czegoś więcej na potrzeby rozwoju aplikacji i pytałem np. o szczegóły takie jak: czy oczekuje alarmów mailowych czy tylko sms? czy tylko 1 osoba ma otrzymywać przypomnienia czy kilka? ...klient nie potrafił nic powiedzieć.

Doszedłem do wniosku, że są to osoby, które zastanawiając się nad wyborem z dwóch lub więcej ofert, szukają ciekawych urozmaiceń, które może kiedyś im się przydadzą. Tym samym podejmują decyzję na podstawie funkcji, z których nie planowali korzystać. Jakie są to funkcje? Czy powinny wpływać na finalną decyzję?

Przeprowadziliśmy na ten temat małe badania. Porównaliśmy odpowiedzi stałych użytkowników z tymi, którzy po raz pierwszy decydują się na taką usługę.

Podobało się? Podziel się artykułem ze znajomymi Twitter Facebook