Planowanie pracy Twojej firmy - jak sprawnie to zrobić?

Patryk. Specjalista ds. monitoringu

praca kierowcy

Firmy chcące osiągać wyższe zyski powinny dokładnie planować swoją pracę. Jest to istotne zwłaszcza dla przedsiębiorstw transportowych, których zarobki są uzależnione od prawidłowego planowania tras przejazdów i ilości zabieranych towarów.

Większa optymalizacja często niesie za sobą większe zyski. Jak sprawnie zaplanować pracę firmy tak, by osiągnąć jak najlepsze efekty??

Monitoring GPS najlepszym rozwiązaniem

Najsprawniejszym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw transportowych, które chcą lepiej planować pracę, jest montaż monitoringu GPS w samochodach. Monitoring pojazdów GPS pozwala zlokalizować auta, co ułatwia zabieranie dodatkowych ładunków i optymalizację tras. System kontroluje również pokonywane przez kierowcę dystanse, zużycie paliwa i czas jego pracy. Firma może dzięki temu szybko obliczyć, czy kierowca zdąży dotrzeć z ładunkiem na czas, a także w przyszłości lepiej zaplanować kolejne transporty dla poszczególnych kierowców. Optymalizacja to ciągły proces, nie zapominaj o trzymaniu ręki na pulsie.

Lepsza współpraca z kierowcami

Monitoring pojazdów ułatwia firmie współpracę z kierowcami, gdyż pozwala stwierdzić, czy wykonują oni swoje obowiązki w sposób należyty oraz czy przestrzegają długości czasu pracy. Ponadto kierowcy zyskują pewność, że ich pracodawca szybko zauważy, gdy stanie się coś złego – zasłabnięcie kierowcy, kradzież pojazdu czy wypadek będą widoczne dla firmy na specjalnej, interaktywnej mapie. Szybkie poinformowanie o nieprzewidzianych sytuacjach pomoże przedsiębiorstwu w podjęciu decyzji, w jaki sposób rozwiązać problem, by firma nie straciła.

Monitoring GPS usprawni pracę firm działających na terenie Polski, a także – po wykupieniu dodatkowego abonamentu, na terenie Unii Europejskiej i w innych rejonach świata.

Zaufaj technologiom

Jesteś przywiązany do tony segregatorów i dokumentów, w których znalezienie czegokolwiek to cud? Nie tylko Ty. Automatyzacja procesów może przynieść wymierne korzyści zarówno Tobie, jak i Twojemu biznesowi. Nawet osoby przyzwyczajone do papierkologii pokochają ułatwienie kryjące się w różnorodnych systemach… w tym w Pugo.

Podobało się? Podziel się artykułem ze znajomymi Twitter Facebook